Deniz-Der

Amaç

Güncellenme: 30 Mayıs 2013
1952 yılında kurulmuş olan DENİZCİLİK BANKASI T.A.O. işletmelerinde ve kurumlarında çalışmış olan binlerce arkadaşımızı yine tek çatı altında toplamak amacıyla 15.05.2012 tarihinde kurulmuştur.

DENİZ-DER; DENİZCİLİK BANKASI T.A.O. bağlı başta tersaneler olmak üzere limanlar, Şehir Hatları, Denizyolları, Deniz Nakiliyat, Bankacılık, Hastane, Liman Lokantası, Yalova Kaplıcaları, Tatvan İşletmesi ve bunların devamında bugün devam eden T.Denizcilik İşletmeleri, Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü, İBB Şehir Hatları İşletmesi, İzmir B.B.Deniz Ulaşım A.Ş, Çanakkale İl özel idaresi GESTAŞ işletmesi ile denizcilik endüstrisini oluşturan özel ve kamudaki tüm işletmelerin çalışanlarını, eşlerini, çocuklarını ve tüm altsoyunu üye yapmayı amaç edinmiştir…

DENİZ DER MİSYONU
DENİZ DER Denizcilik mensuplarının hepsini çatısı altında toplamayı ve onların birlik ve beraberliklerini sağlamayı, aralarında dayanışmayı güçlendirmeyi temel görev edinmiştir.

DENİZ DER Vizyonu
Her yıl geleneksel hale gelen günlerimizde bir araya gelmeyi, geçmiş günleri yadetmeyi, aramızdan ayrılanları anmayı, sektörel konularda birikimlerimizi aktarmayı, denizcilik eğitimine katkı sunmayı, temel vizyon olarak kabul ediyoruz.

Yorumlara Kapalı